Kāda sieviete portālā skaties.lv ievietojusi sūdzību par piedzīvoto sadarbību ar interneta veikalu nextmom.lv. Kā stāsta neapmierinātā pircēja, viņa jau aprīlī no šī veikala pasūtījusi bikses, taču tās vēl aizvien nav saņemtas, un arī nauda nav atgriezta.


Sieviete stāsta:

“Labdien! Gribēju padalīties ar savu negatīvo pieredzei par interneta veikalu, kas ir pilnīga krāpniecības iestāde.

Jau aprīlī šajā interneta veikalā pasūtīju bikses, uzreiz arī samaksājot rēķinu. Pagāja laiks un es jautāju: kad būs bikses? Veikals atbildēja, ka pēc dažām dienām izsūtīs.

Tā vairākas reizes sazinājāmies, bet neko tā arī nesaņēmu. Beigās jau vairākas reizes aizpildīju anketu par naudas atgriešanu, bet nav ne bikšu, ne naudas. Iespējams, ka viņiem jau ir izveidota tāda krāpniecības shēma un viņi gaida, ka lielākajai daļai apniks gaidīt, un to naudu viņi vienkārši beigās patur sev.

Nebiju saskārusies ar tik zemu (NE)apkalpošanas līmeni, kurš ir zem katras kritikas. Šķiet, ka turpmāk būs vispirms jāpalasa atsauksmes par šādiem veikaliem.

Vienmēr, saskaroties ar citiem interneta veikaliem, viss ir bijis augstā līmenī un prece ir jau piegādāta nākamajā dienā.

Cerams, ka kādai(am) noderēs šī informācija un neuzķersies uz šiem pašiem krāpniekiem.”

skaties.lv