Ar piedzīvoto dalījies fotogrāfs Edijs Pālens.


Sociālajos tīklos viņš raksta:

Otro reizi mūžā sajutos tikpat bezpalīdzīgi kā dienā, kad Elī dzima un nevarēju palīdzēt viņas mammai. Gara diena un daudz domu. Paldies ātrās palīdzības brigādei, kuri momentā ieradās un nogādāja Ogres slimnīcā, kur tika izmeklēta un aprūpēta. Pēc 5 stundām sirēnām skanot braucot uz Rīgu – BKUS beidzot redzēju kā Elī pasmaidīja, jo sāpes vēderā beidzot pārgāja un braukt ātrajā palīdzībā ar sirēnām viņai likās kautkas īpašs.

Braucot mašīnu un haotisku gājēju plūsmā, kuri nedeva ceļu ātrajai palīdzībai, tik nospriedām kas ir ekstrēmāk? Karuseļi vai brauciens ātrajā palīdzībā? Viennozīmīgi otrais variants! Bija tur uz ceļa daži mērkaķi,kazas, āži, aitas un gliemeži, kurus Elī neredzēja, jo iemiga. Prasmīgais ātrās palīdzības vadītājs bija radis braukt pa tādiem ceļiem un diezgan ātri nokļuvām galamērķī.

Paldies Bērnu klīniskās universitātes neatliekamās palīdzības brigādei, ikkatram BKUS strādājošam, šie cilvēki strādā no sirds (turklāt bez pienācīga atalgojuma) un viņu moto: “Laime ir kalpot bērniem” ir patiesa, atšķirībā no tiem, kuri sēž zem uzraksta “Viens likums, viena taisnība visiem”.

Paldies gan lēmējvarai par tehnisko atbalstu un skaisto remontu bērnu slimnīcā, bet šaubos vai darbinieki no tā pabaros savas ģimenes, šaubos vai mums pietiks jaunie speciālisti kuri gribēs strādāt par tādu samaksu. Ar Elī viss būs labi.