Kā vēsta portāls liepajniekiem.lv, vairāki Liepājas iedzīvotāji sociālajos tīklos pauduši sašutumu par absurdu situāciju Ganību ielas un Ed.Veidenbauma ielas krustojumā, kur šobrīd tiek veikti braucamās daļas remontdarbi.


Sociālajos tīklos cilvēki pauž savu neizpratni - 5. jūnijā šajā ielu krustojumā tika pārkrāsotas līnijas un gājēju pārejas. Taču jau pēc 10 dienām, 15. jūnijā, nupat veikto darbu vietā sākta asfalta frēzēšana.

Kā novērojis portāls liepajniekiem.lv, papildus brauktuves virskārtas nofrēzēšanai 16.jūnijā uzņēmums "Ceļu, tiltu būvnieks" nofrēzētajās vietās jau klāja jaunu asfaltu. 

Kā portālam skaidroja Komunālās pārvaldes Ceļu nozares vadītājs Mārtiņš Jākobsons, uzlabošanas darbi krustojumā veikti, jo saņemtas apkārtējo māju iedzīvotāju sūdzības par to, ka brauktuve šajā vietā jau vairakkārt labota, nosēdušies komunikāciju aku vāki, kā dēļ radās vibrācija, kas traucēja liepājnieku naktsmieru. 

"Ganību un Ed.Veidenbauma ielas krustojumā tiek mainīts asfalta segums," klāsta M.Jākobsons: "Minēto iemeslu dēļ asfalta seguma virskārta tika nofrēzēta un šajā vietā būs jauns asfalts. Tāpat tiek nolīmeņotas komunikāciju akas."

Savukārt horizontālā apzīmējuma atjaunošanas darbu un asfalta drīzo noņemšanu Jākobsons skaidro šādi: "Horizontālais marķējums pilsētā pavasaros tiek veidots plānveidīgi, metodiski ejot cauri pilsētai."

Viņš nenoliedz, ka darbu secība bijusi dīvaina, taču norāda: "Sākot veikt darbus, lai tie būtu kvalitatīvi, tika pieņemts lēmums veco un nolietojušos asfaltu izfrēzēt arī vietās, kur bija svaigi uzzīmētās gājēju pārejas. Tādējādi jaunais segums būs līdzens."

Tomēr Jākobsons norāda, ka Liepājai par atkārtotu ceļa marķēšanu nebūs jāmaksā. Pārmarķēšanu par saviem līdzekļiem veiks uzņēmums "Ceļu, tiltu būvnieks".

liepajniekiem.lv