“Vēlos padalīties ar savu pozitīvo pieredzi, kas mani pamatīgi pārsteidza... Manas draudzenes mamma - pensionāre- jau sen vēlējās izremontēt vannas istabu, jo tā bija kritiskā stāvoklī,” notikušā aprakstu sociālā tīklā “Facebook”, uzsāk Agnese.

 


“Visu mūsu kopīgiem spēkiem savācām naudiņu un remontdarbi nupat varēja sākties, materiāli ir, darba rokas- ir, bet, tavu nelaimi, atklājās, ka dvieļu žāvētājs ir caurs, bija jāsauc metinātāji, jo paši mēs galā nebūtu tikuši. Atradu interneta tīklos "Baltic Proweld" firmu, sazvanījos, pie draudzenes mammas atbrauca divi puiši- Pēteris un Māris, pašas draudzenes nebija mājās, tikai viņas mamma, sapratu, ka draudzenes mamma ir ar viņiem sarunājusi, ka viņi atbrauks pēc nedēļas un sametinās, kad būs nojaukta siena.

Liels bija pārsteigums, kad pēc nedēļas ieradās puiši ar garu trubu un pievienoja JAUNU dvieļu žāvētāju un pat nomainīja trubu, par šo pakalpojumu paprasot draudzenes mammai vien 20 eiro. Uz jautājumu, vai viņi joko, mamma saņēma atbildi: "Labi, tantuk, kas zina kā mums vecumdienās ar naudiņu būs!" Savstarpēji apmainoties smaidiem, puiši aizbrauca, atstājot aiz sevis labi paveiktu darbu un gaišas domas par ticību labiem, izpalīdzīgiem un saprotošiem cilvēkiem.

Vēlos no sevis un draudzenes ģimenes vārdā pateikt sirsnīgu PALDIES puišiem- Mārim un Pēterim par jauno dvieļu žāvētāju un labajām sirdīm! :) Iesaku šī uzņēmuma pakalpojumus ikvienam, kam ir nepieciešama palīdzība sadzīviskos jautājumos - neliks vilties!

tepat- Facebookā- Baltic Proweld, kā arī mājas lapa - www.proweld.lv

Labais vairo labo!” raksta Agnese.